...Většinu života jsem strávil v Ostravě ...

I když nevím jestli Vás to bude zajímat, ale když už jste se proklikali až sem, tak je vidět že něco vydržíte, :-)
Jsem už postarší týpek ale v duši pořád ještě kluk (tak je to ale s námi muži asi všude, aspoň se to tak říká), životem se protloukám jak se dá už docela dlouho (a ještě dlouho doufám budu).

Mám rád muziku a to hlavně rock, přiznám se bez mučení, nějaký /house/ a podobné směry mi ale vůbec nic neříkají. Prostě jsem byl odkojen hudbou 60-70 let. V mládí jsme s kamarády měli i svoji kapelu, dokonce s vlastním repertoárem, což nám ovšem nevydrželo.

Knihy a film, to je sci-fi a fantasy, o tom co jsem četl a čtu, o filmech na které jdu i do kina, teda kromě děl typu Vetřelce, to zrovna nemusím, ale jména jako Douglas Adams, Terry Pratchet, Andrzej Sapkovski, to je moje gusto. Stále se vracím i ke knihám mého mládí, což byly životopisné romány Irwinga Stona, edice světový válečný román, a jiné.

Výškovické kino Luna je jedno z mála které přežily nástup multikin. Nesnáším kýble s popcornem a kolou, to prostě do kina nepatří. Do kina už nechodím tak často jako kdysi, ale na dobrý film si počkám až dorazí do Luny.


kino LunaNo a v pozdním věku mně potrefila doba počítačová, o tom ale později, teď ještě něco málo o mně a muzice.

Vyškov

znak Vyškova

Ostrava
Stodolní ulice nikdy nespí


rodinná doména
Bodláků
Bodliny
Suchej únor